Szanowni Państwo,

Zapraszam do udziału w XV Konferencji organizowanej przez Polską Grupę Raka Płuca we współpracy z International Association for the Study of Lung Cancer – IASLC.

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 18-20.11.2021 i poprzedzona zostanie Warsztatami Patomorfologicznymi, Pulmonologicznymi i Torakochirurgicznymi.

Doroczna konferencja Polskiej Grupy Raka Płuca była i jest platformą porozumienia i spotkań uczestników wszystkich specjalności, w których kręgu zainteresowania znajduje się diagnostyka i leczenie nowotworów płuca i obszaru klatki piersiowej. Również w tym trudnym roku mamy możliwość spotkać się wszyscy: torakochirurdzy, pulmonolodzy, onkolodzy kliniczni, radioterapeuci, diagności molekularni i laboratoryjni, patomorfolodzy, radiolodzy, rehabilitanci i wszyscy inni, których nie wymieniłem.

Zapewniam Państwa, że ze względu na olbrzymi postęp jaki dokonuje się w leczeniu nowotworów płuca i klatki piersiowej, tegoroczny program Konferencji zaspokoi oczekiwania wobec najnowszej wiedzy, a zaproszeni wybitni Wykładowcy przekażą Państwu wszystkie nowości wobec diagnostyki i leczenia raka płuca.

Do zobaczenia w listopadzie!

Szczegóły na stronie: www.rakpluca2021.pl

W imieniu Zarządu Polskiej Grupy Raka Płuca
Prof. dr hab. n med. Dariusz M. Kowalski
Prezes Polskiej Grupy Raka Płuca

rakPluca2021

­