Przedstawiamy kolejną prezentację kandydatury na prezesa Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych. Jest nam niezmiernie miło, że nasza strona cieszy się zaufaniem kandydatów. Zapraszamy zapoznania się z odpowiedziami na nasze pytania, jakie przesłała do nas Pani Alina Niewiadomska.

Maciej Janiak

Drodzy diagności. nauczeni doświadczeniem poprzedniego Krajowego Zjazdu Diagnostów Laboratoryjnych, na którym wybór członków i decyzja czy głosować na konkretną osobę to kwestia bardzo szybkiej decyzji. W zasadzie to nie wiadomo na kogo się głosuje, gdyż nie wszystkich się po prostu zna. Dlatego chcielibyśmy to zmienić i oprócz kandydatów na prezesa przedstawić Państwu kandydatury na członków Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych. Poniżej prezentujemy krótką rozmowę z takim właśnie kandydatem, Panem Maciejem Janiakiem.

Przedstawiamy kolejną prezentację kandydatury na prezesa Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych. Jest nam niezmiernie miło, że nasza strona cieszy się zaufaniem kandydatów. Zapraszamy zapoznania się z odpowiedziami na nasze pytania, jakie przesłała do nas Pani Danuta Kozłowska.

Diagności.pl to największy portal dla Diagnostów Laboratoryjnych w Polsce. Nasze artykuły skłaniają nie tylko do przemyśleń, ale także otwartej i żywej dyskusji o przyszłości tego zawodu w polskim systemie ochrony zdrowia. Coraz częściej otrzymujemy od Państwa opinie czy artykuły, które wyrażają Państwa zdanie na ważne, z punktu widzenia całego środowiska, tematy. Wybrane teksty, ze względu na ich wartość, chcemy zaprezentować szerokiemu gronu i poddać publicznej debacie. Oto pierwszy z nich, nadesłany przez Pana Włodzimierza Drejskiego:

Dziś otrzymaliśmy kolejną prezentację kandydata na prezesa Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych. Cieszymy się, że nareszcie będzie można się zapoznać z sylwetkami kandydatów trochę wcześniej niż na samych wyborach. Zapraszamy zapoznania się z odpowiedziami na nasze pytania, jakie przesłała do nas Pani Elżbieta Magdalena Stefaniuk.

Już baliśmy się, że na nasze pytania nikt nie odpowie. Dostaliśmy właśnie pierwsze odpowiedzi od kandydatki na stanowisko prezesa KRDL, Pani Ewy Brzezińskiej. Serdecznie dziękujemy za odwagę i przesłane odpowiedzi. Zachęcamy do lektury, a kandydatów zachęcamy do przesyłania odpowiedzi.

Maciej Janiak

Powoli, ale zmieniamy rzeczywistość naszych wyborów do samorządu zawodowego. Otrzymaliśmy kolejną prezentację kandydata do Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych, zapraszamy kolejnych kandydatów do nadsyłania swoich prezentacji. A tymczasem zapraszamy się do zapoznania się z kandydaturą Pana Dawida Radziszewskiego.

Dziś zakończyła się druga tura wyborów samorządowych w naszym kraju. Diagnostów laboratoryjnych czekają w tym roku jeszcze jedne wybory. Delegaci na zjazd zostali już wybrani, pozostaje tylko najważniejsze pytanie: kto zostanie prezesem Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych?

­